Elpumps Sací hadice 1" s přípojkami (7m)

499 Kč 499

Sací hadice pro domácí vodárny a povrchová čerpadla. Kompletní sada se sacím košem, zpětnou klapkou a připojovacím šroubením. Průměr 1", délka 7 metrů, připojovací závit G1".

Vnitřní průměr: 1"
Délka hadice: 7 m

SKLADEM > 5 ks - u vás 19. 10.

Kompletní sada sací hadice, plastového sacího koše se zpětnou klapkou a připojovacího šroubení pro připojení k domácím vodárnám nebo povrchovým čerpadlům s průměrem sacího hrdla 1". Hadice je vyrobena z kvalitního, pružného a odolného materiálu, který nedegraduje ani při dlouhodobém používání a ponoření. Hadice je neprůhledná, což výrazně omezuje tvorbu řas.

 • Délka hadice 7 metrů
 • Připojovací průměr G1"
 • Sací koš se zpětnou klapkou, připojovací šroubení
 • Materiál - plast

Hadice je vhodná pro připojení všech čerpadel a domácích vodáren Elpumps řady JPV, VB a VBP. Lze ji použít také pro čerpadla jiných značek, která mají průměr sacího hrdla 1".

Vnitřní průměr1"
Délka hadice7 m
OstatníSací koš, zpětná klapka, šroubení

  Maďarská společnost Elpumps se zaměřuje na výrobu kvalitních ponorných čerpadel, kalových čerpadel, zahradních čerpadel, domácích vodáren a hlubinných ponorných čerpadel

  Společnost byla založena v roce 1994 a během pouhých několika let si získala velmi silné postavení na trzích východní Evropy, kde si široké vrstvy uživatelů oblíbily dnes již pověstnou odolnost a trvanlivost produktů Elpumps dosaženou za velmi příznivou cenu. Společnost klade důraz na špičkovou kvalitu materiálů a jednotlivých komponent čerpadel, jejichž dodavatelé jsou pečlivě vybírání především v zemích západní Evropy. Příznivá cena čerpadel tak není dosažena na úkor kvality, ale spočívá především v relativně levné výrobě v Maďarsku a v použití nekomplikovaného průmyslového designu. Každý vyrobený produkt prochází fyzickou kontrolou kvality, zkouškou těsnosti, funkčnosti a bezvadné funkce všech elektrických obvodů. Každý nový výrobek před uvedením na trh prochází náročnými zkouškami a posouzením prestižní německou společností TÜV a získává certifikát GS (Geprufte Sichrheit)

  Webové stránky výrobce: www.elpumps.hu

  Zobrazit všechny produkty ELPUMPS

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít