Gardena Vrtačkové čerpadlo

800 Kč 800

Kvalitní vrtačkové čerpadlo pro praktické přečerpávání a vyčerpávání menších objemů vody (akvária, bazény, malé jímky). Součástí je šroubení pro připojení hadicové spojky. Vhodné pro všechny druhy aku a elektrických vrtaček.

Max. průtok [l/hod]: 2400
Max. výtlak [m]: 30

SKLADEM > 5 ks - zítra u vás!

Prodejna Praha
> 5 ks
Prodejna Prachatice
4 ks

Vrtačkové čerpadlo - doporučujeme

Gardena Vrtačkové čerpadlo

Pokud potřebujete flexibilně přečerpávat menší objemy čisté vody např. z bazénu, akvária, vířivky, jezírka, malé drenážní jímky, sudu na dešťovou vodu a podobných zdrojů, je vrtačkové čerpadlo ideální řešení. Vrtačkové čerpadlo se snadno namontuje na běžnou aku nebo elektrickou vrtačku, prostřednictvím šroubení a rychlospojky se k němu připojí sací a výtlačná hadice a čerpání může začít.

Samonasávací vrtačkové čerpadlo Gardena patří mezi nejkvalitnější produkty tohoto typu. Čerpadlo dokáže vyvinout průtok až 2 400 l/hod, maximální tlak 3 bary a je schopné odčerpat vodu až do vzdálenosti 30 metrů (maximální výtlak s volným průtokem). Hnací hřídel o průměru 8 mm pasuje do sklíčidla všech běžných vrtaček. Součástí balení je připojovací šroubení, na které se snadno připojí hadice s rychlospojkou (rychlospojky nejsou součástí balení). Spodní část plastové konstrukce čerpadla je přizpůsobena tak, aby bylo možné připevnit čerpadlo na pevnou podložku (např. dřevěnou desku), čímž se ještě zvýší komfort použití čerpadla.

Technické vlastnosti

 • Použití - čistá voda bez mechanických nečistot
 • Určeno pro hadici o průměru 1/2" (13 mm) nebo 3/4" (19 mm)
 • Max. průtok pro 1/2" hadici (13 mm) - 1 700 l/hod
 • Max. průtok pro 3/4" hadici (19 mm) - 2 400 l/hod
 • Max. výtlak 30 m (v závislosti na průměru hadice)
 • Max. tlak 3 bar
 • Max. sací výška 3 m
 • Max. otáčky 3 400 r.p.m.
 • Max. teplota čerpané kapaliny 40°C
 • Průměr upínací stopky 8 mm
 • Závit pro šroubení 3/4"
 • Součástí jsou dvě šroubení pro připojení rychlospojky (rychlospojky nejsou součástí balení)
 • Materiál čerpadla - plast
 • Čerpadlo nesmí běžet na sucho, po odčerpání kapaliny musí být okamžitě vypnuto
 • Max. doba chodu na sucho 12 vteřinPoužití čerpadla

Max. průtok [l/hod]2400
Max. výtlak [m]30
Maximální tlak [bar]3
Záruční doba2 roky

  Gardena

  Německý výrobce špičkové zahradní techniky a vybavení. V naší nabídce naleznete především vodní techniku - zahradní čerpadla, zavlažovací systémy, zahradní hadice a další potřeby pro zavlažování.

  Společnost Gardena se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že Gardena nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost Gardena je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. Společnost Gardena je od roku 2007 členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

  Webové stránky výrobce: www.gardena.com/cz

  Zobrazit všechny produkty GARDENA

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

 • 3 890 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 2000
  Max. výtlak [m]: 20
  Pozn.: zbytková hladina 5 mm

  Description Akumulátorové sudové čerpadlo pro zavlažování zahrady nebo odčerpávání vody. Snadné a flexibilní použití, dostatečný výkon, dlouhá výdrž baterie. Sada obsahuje čerpadlo, akumulátor a nabíječku.

 • 240 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 1200
  Max. výtlak [m]: 15

  Description Plastové samonasávací vrtačkové čerpadlo na čistou vodu s maximálním průtokem 1200 l/hod. Součástí je připojovací šroubení a dvě rychlospojky. Vhodné pro odčerpání nebo přečerpání menších objemů vody.

 • 250 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 1500
  Max. výtlak [m]: 15

  Description Plastové vrtačkové čerpadlo na čisté kapaliny. Max. průtok 1500 l/hod, max. tlak 1,5 baru, přípojky pro 1/2" hadice. Vhodné pro odčerpání nebo přečerpání menších objemů čisté vody, nafty, alkoholu.

 • 380 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 3000
  Max. výtlak [m]: 20

  Description Plastové vrtačkové čerpadlo na čisté kapaliny. Max. průtok 3000 l/hod, max. tlak 1,5 bary, závitová přípojka 3/4". Vhodné pro odčerpání nebo přečerpání menších objemů čisté vody, nafty, alkoholu.

 • 690 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 3000
  Max. výtlak [m]: 30
  Pozn.: včetně upínacích šroubů

  Description Kovové vrtačkové čerpadlo na čisté kapaliny. Max. průtok 3000 l/hod, max. tlak 3 bary, závitová přípojka 3/4". Vhodné pro odčerpání nebo přečerpání menších objemů čisté vody a podobných kapalin.

 • Noria KUBIK 80-10/U
  0 Hodnocení
  2 890 Kč 3 200 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 1440
  Max. výtlak [m]: 80
  Pozn.: včetně trysky

  Description Vřetenové čerpadlo pro připojení na vrtačku, větrný, ruční nebo jiný pohon. Vyrobeno z nerezové oceli, hřídel utěsněna mechanickou ucpávkou, max. tlak 8 bar. Univerzální použití pro čerpání kapalin bez abrazivních látek.

 • 28 120 Kč 31 249 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 5000
  Max. výtlak [m]: 52

  Description Čerpací systém pro automatické zásobování dešťovou vodou v rodinných domech. Řídicí jednotka automaticky hlídá množství dešťové vody v jímce a v případě potřeby přepne na odběr vody z vodovodního řadu.

 • 32 490 Kč 54 250 Kč
  Max. průtok [l/hod]: 57600
  Max. výtlak [m]: 18
  Průchodnost [mm]: 55
  Jmenovitý výkon [W]: 3700

  Description Průmyslové ponorné kalové čerpadlo s vířivým oběžným kolem pro odčerpávání odpadní vody a kalů. Robustní litinová konstrukce, 2-pólový motor, dvojitá mechanická ucpávka v olejové komoře, vysoká průchodnost, napětí 3~400V.

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít