Elpumps Průtokový spínač DSK 10

1 499 Kč 1499

Průtokový spínač pro automatické spínání a vypínání čerpadla (hydrokontrola). Chrání čerpadlo před nedostatkem vody a vodovodní řad před nízkým tlakem. Pro průměr připojení 1".

Max. průtok [l/hod]: 4800
Připojovací závit: G 1"
Pozn.: včetně kabelů

SKLADEM > 5 ks - zítra u vás!

Prodejna Praha
> 5 ks
Prodejna Prachatice
> 5 ks

Průtokový spínač je vyroben z odolných materiálů zajišťujících dlouhou životnost. Je velmi jednoduchý na ovládání a snadno a jednoduše se instaluje. Zařízení automaticky spíná a zastavuje čerpadlo při otevření nebo uzavření kohoutku. Chrání čerpadlo před nedostatkem vody a vodovodní řad před nízkým tlakem. Při nedostatku vody spínač čerpadlo vypne. Pokud není čerpadlo znovu zapnuto manuálně, čeká průtokový spínač půl hodiny a automaticky čerpadlo zapne. Pokud stále není voda k dispozici, vypíná ho a znovu ho zkouší sepnout v dalších pravidelných 12 hodinových intervalech. Dále je spínač vybaven funkcí automatického zapnutí po výpadku proudu a nanometrem pro kontrolu nastaveného tlaku. Připojení na průměr závitu 1". Vhodné pro čerpadla Elpumps řady BP, JPVP, JPP a ostatní čerpadla se stejnou dimenzí připojení.

 • Vstupní a výstupní vnější závit 1"
 • Počáteční tlak 1,2 + 0,1 bar
 • Maximální tlak při používání 10 bar
 • Maximální teplota čerpané kapaliny 60 °C
 • Speciální zpětný ventil pro zamezení rázům
 • Bezpečnostní systém pro zamezení provozu zařízení bez vody
 • Tlakoměr
 • Ruční spínač spouštění
 • Kontrolky napájení / provozu čerpadla / bezpečnostního systému
 • Napětí 220V/240V, frekvence 50/60Hz
 • Třída krytí IP 65

Max. průtok [l/hod]4800
Připojovací závitG 1"
Pozn.včetně kabelů

  Maďarská společnost Elpumps se zaměřuje na výrobu kvalitních ponorných čerpadel, kalových čerpadel, zahradních čerpadel, domácích vodáren a hlubinných ponorných čerpadel

  Společnost byla založena v roce 1994 a během pouhých několika let si získala velmi silné postavení na trzích východní Evropy, kde si široké vrstvy uživatelů oblíbily dnes již pověstnou odolnost a trvanlivost produktů Elpumps dosaženou za velmi příznivou cenu. Společnost klade důraz na špičkovou kvalitu materiálů a jednotlivých komponent čerpadel, jejichž dodavatelé jsou pečlivě vybírání především v zemích západní Evropy. Příznivá cena čerpadel tak není dosažena na úkor kvality, ale spočívá především v relativně levné výrobě v Maďarsku a v použití nekomplikovaného průmyslového designu. Každý vyrobený produkt prochází fyzickou kontrolou kvality, zkouškou těsnosti, funkčnosti a bezvadné funkce všech elektrických obvodů. Každý nový výrobek před uvedením na trh prochází náročnými zkouškami a posouzením prestižní německou společností TÜV a získává certifikát GS (Geprufte Sichrheit)

  Webové stránky výrobce: www.elpumps.hu

  Zobrazit všechny produkty ELPUMPS

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít