Elpumps Předfiltr 1l

499 Kč 499

Účinný předfiltr o objemu 1l s kvalitní filtrační membránou, snadnou instalací a údržbou. Chrání před pískem a jinými nečistotami (omyvatelná vložka). Pro průměr závitu 1".

SKLADEM 3 ks - u vás 19. 10.

Pevné příměsi, zejm. písek, ve vodě často nevadí (např. pro zalévání zahrady), jindy však mohou být nepříjemné (např. při napouštění bazénu). Pokud na výstupu z čerpadla potřebujeme čistou vodu a náš zdroj obsahuje pevné příměsi, je vhodné připojit k čerpadlu účinný předfiltr. Filtr Elpumps má kvalitní a omyvatelnou filtrační membránu a velký objem 1l. Snadno se instaluje a vyniká i jednoduchou údržbou. Je určený pro průměr vstupního a výstupního závitu 1" a je vhodný pro čerpadla Elpumps řady JPV, VB a ostatní čerpadla se stejnou dimenzí připojení.

 • Pro maximální průtok 3 000 l/h a maximální tlak 4 bar
 • Průměr vstupního a výstupního závitu 1"
 • Objem 1l
 • Plastová vložka s kvalitní omyvatelnou membránou
 • Snadná instalace a údržba

  Maďarská společnost Elpumps se zaměřuje na výrobu kvalitních ponorných čerpadel, kalových čerpadel, zahradních čerpadel, domácích vodáren a hlubinných ponorných čerpadel

  Společnost byla založena v roce 1994 a během pouhých několika let si získala velmi silné postavení na trzích východní Evropy, kde si široké vrstvy uživatelů oblíbily dnes již pověstnou odolnost a trvanlivost produktů Elpumps dosaženou za velmi příznivou cenu. Společnost klade důraz na špičkovou kvalitu materiálů a jednotlivých komponent čerpadel, jejichž dodavatelé jsou pečlivě vybírání především v zemích západní Evropy. Příznivá cena čerpadel tak není dosažena na úkor kvality, ale spočívá především v relativně levné výrobě v Maďarsku a v použití nekomplikovaného průmyslového designu. Každý vyrobený produkt prochází fyzickou kontrolou kvality, zkouškou těsnosti, funkčnosti a bezvadné funkce všech elektrických obvodů. Každý nový výrobek před uvedením na trh prochází náročnými zkouškami a posouzením prestižní německou společností TÜV a získává certifikát GS (Geprufte Sichrheit)

  Webové stránky výrobce: www.elpumps.hu

  Zobrazit všechny produkty ELPUMPS

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít