Elpumps Předfiltr 1l

499 Kč 499

Účinný předfiltr o objemu 1l s kvalitní filtrační membránou, snadnou instalací a údržbou. Chrání před pískem a jinými nečistotami (omyvatelná vložka). Pro průměr závitu 1".

SKLADEM

Pevné příměsi, zejm. písek, ve vodě často nevadí (např. pro zalévání zahrady), jindy však mohou být nepříjemné (např. při napouštění bazénu). Pokud na výstupu z čerpadla potřebujeme čistou vodu a náš zdroj obsahuje pevné příměsi, je vhodné připojit k čerpadlu účinný předfiltr. Filtr Elpumps má kvalitní a omyvatelnou filtrační membránu a velký objem 1l. Snadno se instaluje a vyniká i jednoduchou údržbou. Je určený pro průměr vstupního a výstupního závitu 1" a je vhodný pro čerpadla Elpumps řady JPV, VB a ostatní čerpadla se stejnou dimenzí připojení.

 • Pro maximální průtok 3 000 l/h a maximální tlak 4 bar
 • Průměr vstupního a výstupního závitu 1"
 • Objem 1l
 • Plastová vložka s kvalitní omyvatelnou membránou
 • Snadná instalace a údržba

  Maďarská společnost Elpumps se zaměřuje na výrobu kvalitních ponorných čerpadel, kalových čerpadel, zahradních čerpadel, domácích vodáren a hlubinných ponorných čerpadel

  Společnost byla založena v roce 1994 a během pouhých několika let si získala velmi silné postavení na trzích východní Evropy, kde si široké vrstvy uživatelů oblíbily dnes již pověstnou odolnost a trvanlivost produktů Elpumps dosaženou za velmi příznivou cenu. Společnost klade důraz na špičkovou kvalitu materiálů a jednotlivých komponent čerpadel, jejichž dodavatelé jsou pečlivě vybírání především v zemích západní Evropy. Příznivá cena čerpadel tak není dosažena na úkor kvality, ale spočívá především v relativně levné výrobě v Maďarsku a v použití nekomplikovaného průmyslového designu. Každý vyrobený produkt prochází fyzickou kontrolou kvality, zkouškou těsnosti, funkčnosti a bezvadné funkce všech elektrických obvodů. Každý nový výrobek před uvedením na trh prochází náročnými zkouškami a posouzením prestižní německou společností TÜV a získává certifikát GS (Geprufte Sichrheit)

  Webové stránky výrobce: www.elpumps.hu

  Zobrazit všechny produkty ELPUMPS

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít