Gardena Profi Rychlospojka 3/4"

239 Kč

215 Kč 215

GARDENA Profi-System - Rychlospojka pro připojení hadic o průměru 3/4" (19 mm) - začátek hadice. Vhodné pro vyšší průtoky a tlaky.

Pro hadice: 3/4"

SKLADEM 3 ks - u vás 19. 10.

Prodejna Praha
3 ks
Prodejna Prachatice
2 ks

GARDENA Profi-System - Rychlospojka 3/4"

GARDENA Profi-System se využívá v instalacích, kde je zapotřebí vysoký průtok nebo je nutné překonávat větší vzdálenosti prostřednictvím delších hadic (vyšší tlak). Šroubení Profi-System mám vyšší pevnostní odolnost a je proto vhodné například ve spojení se silnými čerpadly. Je konstruováno pro hadice o průměru 3/4" (19 mm).

Rychlospojka 3/4" umožňuje rychlé a pevné připojení hadic o průměru 3/4" (19 mm). Stejně snadno a rychle se připojení opět rozpojí: připojení uvolníte jednoduchým zatažením. Tato speciální spojka zaručuje pevné spojení i při vyšším průtoku a tlaku vody.

Vzhledem k většímu průměru přípojky nelze šroubení z řady Profi-System přímo kombinovat se základním vybavením Original GARDENA System. V těchto případech je nutné použít vhodné vhodné adaptéry.

Pro hadice3/4"

    Gardena

    Německý výrobce špičkové zahradní techniky a vybavení. V naší nabídce naleznete především vodní techniku - zahradní čerpadla, zavlažovací systémy, zahradní hadice a další potřeby pro zavlažování.

    Společnost Gardena se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že Gardena nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost Gardena je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. Společnost Gardena je od roku 2007 členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

    Webové stránky výrobce: www.gardena.com/cz

    Zobrazit všechny produkty GARDENA

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít