Gardena Rychlospojka 1/2"

159 Kč

143 Kč 143

Original GARDENA System - Rychlospojka pro připojení hadice o průměru 1/2" (13 mm) - začátek hadice.

Pro hadice: 1/2"

SKLADEM > 10 ks - u vás 9. 12.

Prodejna Praha
> 10 ks
Prodejna Prachatice
> 5 ks

Original GARDENA System - Rychlospojka 1/2"

GARDENA rychlospojka umožňuje rychlé a pohodlné připojení hadice. Jednoduchým zatažením se hadice uvolní. Hadice lze takto snadno připojit na vodovodní kohoutek nebo čerpadlo. Rychlospojku lze použít pro všechny druhy hadic. Ideální je zejména pro hadice Gardena se systémem POWER GRIP - speciálně tvarované rýhované pouzdro má velmi dobrou přídržnost a snadno se montuje. Díky měkkým plastovým úchopům s prohlubněmi se rychlospojka dobře a bezpečně drží. Pryžový kroužek poskytuje výrobku dodatečnou ochranu.

 • Rychlospojka pro hadice o průměru 1/2" (13 mm) nebo 5/8" (16 mm)Original GARDENA System

Pro hadice1/2"

  Gardena

  Německý výrobce špičkové zahradní techniky a vybavení. V naší nabídce naleznete především vodní techniku - zahradní čerpadla, zavlažovací systémy, zahradní hadice a další potřeby pro zavlažování.

  Společnost Gardena se sídlem v německém Ulmu je v oboru péče o zahradu upřednostňovanou značkou milionů majitelů domů a zahrad po celém světě. Důvodem je skutečnost, že Gardena nabízí ucelenou řadu veškerého potřebného vybavení – bez ohledu na to, zda se jedná o zavlažovací systémy, čerpadla, zahradní jezírka, péči o trávník, péči o keře a stromy, zahradní nářadí nebo obdělávání půdy. Současná společnost Gardena je přední značkou v oboru vysoce kvalitního zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve více než 80 zemích po celém světě. Společnost Gardena je od roku 2007 členem skupiny Husqvarna Group a – vedle samotných značek Husqvarna a McCulloch – jednou z jejích základních globálních spotřebitelských značek.

  Webové stránky výrobce: www.gardena.com/cz

  Zobrazit všechny produkty GARDENA

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít