Tepelná izolace pro modely PICO

200 Kč 200

Tepelná izolace pro oběhová čerpadla Wilo Yonos PICO a Stratos PICO. Izolace snižuje tepelné ztráty čerpadla a zvyšuje účinnost systému. Originál Wilo.

SKLADEM 3 ks - u vás 19. 10.

Prodejna Praha
3 ks
Prodejna Prachatice
0 ks

 • Tepelná izolace pro oběhová čerpadla Wilo Yonos PICO a Stratos PICO
 • Snižuje tepelné ztráty čerpadla a zvyšuje celkovou účinnost systému
 • Chrání proti případnému popálení od horkého čerpadla
 • Umožňuje odkapávání případného kondenzátu z čerpadla
 • Vhodná pouze pro topné soustavy (nelze ji použít pro chladicí systémy)
 • Originál Wilo

  Německá společnost Wilo je předním světovým výrobcem špičkové čerpací technicky pro zásobování vodou, odvádění a čištění odpadních vod, vytápění, chlazení a klimatizaci.

  Společnost Wilo SE je koncernem se sídlem v Dortmundu sdružujícím celosvětově více jak 70 dceřiných společností. Po celém světe zaměstnává přes 7 tisíc zaměstnanců a dosahuje ročního obratu přes 30 mld. Kč, přičemž podstatnou část výnosů tvoří právě čerpací technika. Také na českém trhu patří Wilo společně s výrobci Grundfos, KSB a Sigma k nejrozšířenějším značkám, které nabízejí komplexní produktovou nabídku čerpadel. Wilo patří mezi lídry v inovacích a jeho čerpadla se vyznačují vysokou technickou úrovní, kvalitou zpracování a vysokou účinností. Jedním ze zakladatelů společnosti byl Wilhelm Opländer, který vymyslel a nechal si patentovat první oběhové čerpadlo na světě, čímž definoval nový technologický směr ve vytápění budov. V segmentu oběhových čerpadel patří společnost Wilo dodnes ke světové špičce. Špičkové kvalitě odpovídá také vyšší cena výrobků, takže čerpadla Wilo se nejčastěji využívají tam, kde je nutná 100% spolehlivost a vysoká výkonnost.

  Webové stránky výrobce: www.willo.cz

  Zobrazit všechny produkty WILO

Doporučené příslušenství

Podobné produkty

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít