Novinka - Výkonné vrtačkové čerpadlo KUBIK

Novinka - Výkonné vrtačkové čerpadlo KUBIK

21. 12. 2016 O čerpadlech

Tradiční český výrobce vřetenových čerpadel Noria uvedl v letošním roce na trh nové univerzální čerpadlo na alternativní pohon. Jedná se o výkonné jednovřetenové čerpadlo KUBIK, které může být poháněno elektrickou vrtačkou, AKU vrtačkou nebo jinými pohony (ruční, větrný, solární aj.). Vzhledem ke svým výkonovým parametrům a konstrukci se jedná o inovativní výrobek potvrzující rčení o "zlatých českých ručičkách", takže jsme rádi, že ho můžeme zařadit do naší nabídky.

Čerpadlo KUBIK je vyrobeno z nerezové oceli, má mechanickou ucpávku a na první pohled zaujme svým výkonem. Čerpadlo má maximální výtlak 80 metrů (tlak 8 bar), dokáže čerpat až 24 l vody za minutu a je schopné nasát vodu z hloubky až z 8 m. Díky těmto parametrům a možnosti připojení na alternativní pohon je univerzálním pomocníkem pro celou řadu aplikací. Skvěle se hodí pro čerpání vody ze studní, sudů a nádrží, pro odvodňování zatopených prostor, lze z něj sestavit domácí vodárnu pro automatické zásobování vodou a díky velkému tlaku je vhodné pro zalévání zahrady, mytí auta, oplach nebo čištění nástrojů a ploch s využitím vlastního zdroje vody. Vzhledem k použité technologii dokáže čerpat i mírně znečištěné kapaliny, takže může být použito pro odčerpávání jímek a odpadních vod, zatopených výkopů nebo drenáží, čerpání postřiků, barev nebo nafty. Díky vysokému maximálnímu tlaku je často používáno pro tlakování topných soustav, potrubí nebo zásobních nádrží. A to všechno za použití běžné nebo AKU vrtačky a vlastního zdroje vody např. z nádrže.

Oběhové čerpadlo - Lowara ecocirc

Na čerpadlo je možné připojit postřikovač nebo zahradní hadici, takže vznikne praktické zařízení, které je společně s připojenou vrtačkou kompaktní a lze ho použít k univerzálním účelům. Čerpadlo je určeno pro čerpání čistých až mírně znečištěných kapalin a poradí si i s lehkými kaly. Nesmí však čerpat kapaliny s abrazivními látkami jako je písek, které by (stejně jako u ostatních čerpadel) způsobily rychlé opotřebení hydraulické části. V případě poškození je však možné snadno vyměnit vřeteno a čerpadlo můžeme dále používat se stejným výkonem. Univerzální použití, technické vlastnosti a kvalita zpracování činí z čerpadla KUBIK neocenitelného pomocníka pro dům, zahradu, dílnu, stavbu a řadu dalších oblastí použití. Doufejme, že i v budoucnu bude v Čechách vznikat více podobných inovativních produktů a v těžké konkurenci asijských výrobců si česká čerpadlářská tradice udrží svou silnou pozici.ZOBRAZIT PODROBNOSTI O ČERPADLU KUBIKNoria KUBIK 80-10/U - video - mytí autaNoria KUBIK 80-10/U - video - zalévání zahradyNoria KUBIK 80-10/U - video - malá domácí vodárna

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít