Nová oběhová čerpadla Lowara ecocirc

Nová oběhová čerpadla Lowara ecocirc

01. 11. 2016 O čerpadlech

Do naší nabídky oběhových čerpadel jsme nově zařadili modely Lowara ecocirc. Jedná se o vysoce účinná a spolehlivá oběhová čerpadla s revolučním bezhřídelovým sférickým motorem založeným na technologii ECM. Oběhová čerpadla Lowara ecocirc jsou ideálním řešením pro otopné a klimatizační systémy rodinných domů a díky dlouhé životnosti, bezporuchovému provozu a nízké spotřebě představují investici s vysokou návratností.

Oběhová čerpadla ecocirc jsou díky minimální spotřebě pouze 4W vysoce účinná a splňují nařízení Evropské komise v oblasti energetické účinnosti cirkulačních čerpadel (ErP 2015). Motor čerpadla je díky bezhřídelové technologii extrémně spolehlivý a má velký rozběhový moment. Čerpadla mají dva (řada BASIC) nebo tři (řada PREMIUM) provozní režimy pro plynulou regulaci výkonu a jsou vybavena Anti-Block funkcí proti zablokování, funkcí automatického odvzdušnění (bez vypouštěcího šroubu) a ochranou proti přetížení a běhu na sucho.

Oběhové čerpadlo - Lowara ecocirc

V nabídce oběhových čerpadel ecocirc máme modely s maximální výtlačnou výškou 4 nebo 6 metrů, s vestavnou délkou 130 nebo 180 mm a s připojovacím závitem od 1" do 2". Čerpadla jsou určena pro čerpání topné vody dle VDI 2035 nebo roztoku vody a glykolu v maximálním poměru 1:1. Čerpadla mohou být instalována v systémech s maximálním tlakem do 10 bar. Svými parametry a výkonností jsou tato oběhová čerpadla srovnatelná s odpovídajícími modely řady Wilo Yonos Pico, Stratos Pico a Grundfos Alpha, Alpha 2 a Alpha 2L.

Ačkoliv italská značka Lowara není u nás příliš rozšířena, jedná se o předního evropského výrobce čerpadel, který je pro svou spolehlivost, kvalitu zpracování a inovativní přístup oblíben především mezi odborníky. Model Ecocirc dnes patří mezi jeho vlajkové lodě v kategorii malých cirkulačních čerpadel, a proto jsme rádi, že jako jeden z mála prodejců v ČR Vám ho můžeme nabídnout za takto výhodných podmínek.

Oběhová čerpadla Lowara ecocirc můžete v naší nabídce aktuálně pořídit za zvýhodněné akční ceny se slevou 30%. Tato akce je časově omezená a platí pouze do vyprodání zásob. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem správného modelu, neváhejte nás kontaktovat.Zobrazit akční nabídku oběhových čerpadel Lowara ecocirc

Zobrazit datový list čerpadlaLowara ecocirc - BASIC

Lowara ecocirc - BasicLowara ecocirc - PREMIUM

Lowara ecocirc - Basic

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít