Otevíráme pro vás novou prodejnu

Otevíráme pro vás novou prodejnu

02. 06. 2016 O nás

V bývalém areálu ČKD v Praze ve Vysočanech jsme pro vás od června 2016 otevřeli novou specializovanou prodejnu čerpadel pro dům a zahradu. Rádi vám zde poradíme s výběrem správného čerpadla a veškeré produkty si u nás můžete prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě také zakoupit. Prodejna zároveň slouží jako výdejní místo našeho e-shopu.

Naleznete nás na adrese Kolbenova 985/11a, 190 00 Praha 9 - Vysočany, v prvním patře budovy. Prodejna je přístupná z Kolbenovy ulice nebo z průmyslového areálu, kde je možné zaparkovat. V prodejně máme otevřeno v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Po předchozí dohodě je možné navštívit nás i v jiných časech. Pro bezhotovostní platby přijímáme běžné platební karty.

Pokud k nám pojedete autem, vjeďte z Kolbenovy ulice do areálu směrem k dětské herně Brumbambule nebo Freestyle Kolbenka, za vjezdem ihned zatočte vpravo a jeďte cca 200 metrů úzkou ulicí k naší prodejně, která je po pravé straně. U vchodu do prodejny je možné zaparkovat. Krátkodobě lze zaparkovat také na chodníku před vchodem do prodejny z ulice Kolbenova.

Pokud pro cestu k nám využijete MHD, jeďte metrem B nebo tramvají č. 16 na zastávku Kolbenova a následně jděte pěšky cca 400 metrů směrem k nábytku Möbelix, Okay Elektrospotřebiče nebo Freestyle Kolbenka. Vchod do prodejny je z ulice Kolbenova.

Podrobnější kontakty můžete nalézt na stránce kontakt. Těšíme se na vaši návštěvu!

POTŘEBUJETE  PORADIT?

Máte zájem o čerpadlo? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Poptávka

Zavolejte nám! Rádi Vám pomůžeme vybrat správné čerpadlo.

799 512 789

Zavřít